دسته بندی ها

باز هم انتخاب من اینجاست!

ورود من به رهام دقیقاً روز جشن پایان سال بود و همون روزِ اول رئیس هیأت مدیره تو کارت تبریکم یه خسته نباشید جانانه برای سال قبل و کلی آرزوی متفاوت برای سال جدید نوشته بود! در کنارش هم یه بسته پر از تنقلات، خوراکی‌های خوشمزه، دمنوش و فرنچ پرس و… بهم هدیه شد.
تو روزگاری وارد رهام شدم که Welcome package یا Onboard به معنای مشخصی اجرا نمی‌شد اما خواسته یا ناخواسته بسته جذاب نوروز برام شد یه Welcome package بی نقص، و همین مسئله باعث شد نگاه قشنگی نسبت به سازمان، فرهنگش و آدم‌هاش در من شکل بگیره؛ با وجود همه‌ی این اتفاقات قشنگ باز هم مدتی طول کشید تا متوجه شم اینجا چه ویژگی‌های خاصی داره.
ویژگی‌هایی مثل اینکه به علایقت توجه می‌کنن و سعی می‌کنن کار متناسب با علاقت رو بهت بدن، بهت فرصت آزمون و خطا میدن، برات خانواده می‌شن، نسبت به ایده‌ها و راهکار‌های نو آغوششون بازه، رابطه مدیر با نیروها رئیس‌مآبانه نیست، و از همه مهم تر مدیران تلاش می‌کنن نظرات و بازخورد‌ هارو شفاش و مستقیم در میون بذارن.
این داستان فقط توی لحظات ورود آدم‌ها خلاصه نشد بلکه بعد از خروج یکی از هم‌تیمی‌های حسابداری که 3 سال با رهام سرد و گرم چشیده بود هم اتفاق افتاد و Offboard ما هم توی سازمان متولد شد.
و چقدر لذت بخش بود نگاه متعجب اون هم‌تیمی به جشن و اتفاقات خوبی که براش رقم زده بودیم.
وقتی به این مسیر فکر می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که شاید برای من ایده‌آل ترین هدف در برند کارفرمایی برای هم تیمی‌ها این باشه که هر نیرویی در جواب سوال “کجا کار میکنی” بتونه با افتخار جواب بده و هر شخصی بعد از ترک سازمان اگر به گذشته برگرده بازهم از انتخابش همون‌جا باشه. و برای متقاضیان کار در بازار کار تصویر حقیقی و همخوان با فرهنگ، اتفاقات و چرایی سازمان، رقم بزنه.
و من میخوام در این مسیر قدم بردارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *