ترایس

معرفی شرکت

فروشگاه آنلاین ترایس از زیر مجموعه‌های شرکت رهام است که در شهر بوشهر فعالیت دارد. این فروشگاه تلاش دارد با خدمت‌رسانی سریع و حرفه‌ای نیازهای روزانه خانواده‌های بوشهری را تأمین کند.

 

نام شرکت

ترایس

تاریخ تاسیس

1397

مدیریت

مجتبی حیدری

تعداد پرسنل

78 نفر

وبسایت

tricemarket.com

فروش آنلاین کالاهای FMCG

این شرکت از جمله مجموعه‌های پیشرو کشور در زمینه فروش آنلاین کالاهای تند مصرف یا همان  Fast Moving Consumer Goods) FMCG)  است. با توجه به پیچیدگی‌های فروش آنلاین اینگونه محصولات، مجموعه ترایس موفق شده است با کادری مجرب و زیرساخت فنی بسیار حرفه‌ای نوآوری های بسیاری در این حوزه نوپا در کشور ایجاد کند و حرکت خود را در جهت رسیدن به استانداردهای روز جهانی این عرصه در پیش گیرد. فروشگاه آنلاین ترایس با تنوع بیش از 2000 محصول  با ارسال سریع به سراسر شهر بوشهر توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین مخاطبان خود پیدا کند. انتخاب بازه زمانی ارسال سفارش و مشاهده جزئیات دقیق محصولات با رابط کاربری روان، تجربه یک خرید لذت‌بخش را برای مشتریان ترایس فراهم  آورده است.

فروش آنلاین کالاهای FMCG

این شرکت از جمله مجموعه‌های پیشرو کشور در زمینه فروش آنلاین کالاهای تند مصرف یا همان Fast Moving Consumer Goods) FMCG) است. با توجه به پیچیدگی‌های فروش آنلاین اینگونه محصولات، مجموعه ترایس موفق شده است با کادری مجرب و زیرساخت فنی بسیار حرفه‌ای نوآوری های بسیاری در این حوزه نوپا در کشور ایجاد کند و حرکت خود را در جهت رسیدن به استانداردهای روز جهانی این عرصه در پیش گیرد.

فروشگاه آنلاین ترایس با تنوع بیش از 2000 محصول با ارسال سریع به سراسر شهر بوشهر توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین مخاطبان خود پیدا کند. انتخاب بازه زمانی ارسال سفارش و مشاهده جزئیات دقیق محصولات با رابط کاربری روان، تجربه یک خرید لذت‌بخش را برای مشتریان ترایس فراهم آورده است.

معرفی مدیریت

رامین عزت پناه

مدیریت

سهم بازار
0 درصد
سهام رهام
0 %
فراوانی محصول
0 قلم
ارزش برند
0 میلیارد

تصاویر ترایس